Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları ilk etapta adaptör girişindeki deformasyonlardır. Bu tarz sorunlar şarj girişinin sürekli takılıp ötürü olduğu gibi girişi takılıyken döndürmek yerinden oynatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör tamiri bozuk girişin fabrika ürtimi jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi bilgisayar adaptörlerinde karşılaşılan öbür arıza ise adaptörün çok elektrikten dolayı yanmasıdır. Bu tarz sorunlar genellikle garanti dahilindedir ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi nemsiz ve diğer elektrik hatlarından ayrı bir ortamda kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir kapsam yarattığından ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi cihazınıza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu sıradan bir bant ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak laptopunuzu bataryayı sökerek direk adaptörle çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana F300 Adaptör

Bir diğer kullanıcı problemi ise hor kullanımdan oluşur. Tuş kopmaları ve tuş yapışmaları bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.

Advertisements

#at96m-com, #%ec%95%bc%eb%86%80%ec%9e%90, #%ec%bd%94%eb%93%9c